JAGODINA


Internet Krstarica - Srbija i Crna Gora (Jugoslavija) - Serbia and Montenegro (Yugoslavia)

RASPORED OKRUŽNE LIGE

RASPORED TAKMIČENJA OKRUŽNE FUDBALSKE LIGE ZA PROLEĆNI DEO TAKMIČARSKE 2011/2012. GODINE

1.KOLO, 20/21.08.2011. 17:00h
S "VINOGRADAR" Crkvenac "VINORAČA" Vinorača 0:0  
N "MLADOST" Jovac "SINĐELIĆ" Grabovac  0:2  
N "MORAVA" Ribare "KUŠILJEVO" Kušiljevo  0:2  
N "LEVAČ" Rekovac "SLOGA" D. Vidovo 0:4  
N "LUGOMIR" Rakitovo "DRAGOCVET" Dragocvet  0:3  
N "ISTOK-63" Plana "BUDUĆNOST" Miliva 0:4  
N "MLADOST" Končarevo "NAPREDAK" Zlatovo 0:4  
N "NAPREDAK" Svojnovo "JEDINSTVO" Mijatovac 0:2  
 
2.KOLO, 27/28.08.2011. 16:30h
N "NAPREDAK" Svojnovo "VINOGRADAR" Crkvenac  1:1  
N "JEDINSTVO" Mijatovac "MLADOST" Jovac  1:1  
N "NAPREDAK" Zlatovo "ISTOK-63" Plana  4:5  
N "BUDUĆNOST" Miliva "LUGOMIR" Rakitovo  1:0  
S "DRAGOCVET" Dragocvet "LEVAČ" Rekovac   0:1  
N "SLOGA" D. Vidovo "MORAVA" Ribare  2:5  
N "KUŠILJEVO" Kušiljevo "MLADOST" Jovac  0:4  
S "SINĐELIĆ" Grabovac "VINORAČA" Vinorača  1:1  
 
3.KOLO, 03/04.09.2011. 16:30h
N "VINOGRADAR" Crkvenac "SINĐELIĆ" Grabovac 1:4  
N "VINORAČA" Vinorača "KUŠILJEVO" Kušiljevo 0:3  
N "MLADOST" Jovac "SLOGA" D. Vidovo 3:4  
N "MORAVA" Ribare "DRAGOCVET" Dragocvet 1:2  
N "LEVAČ" Rekovac "BUDUĆNOST" Miliva 0:4  
N "LUGOMIR" Rakitovo "NAPREDAK" Svojnovo   3:2  
N "ISTOK-63" Plana "JEDINSTVO" Mijatovac 0:2  
N "MLADOST" Končarevo "NAPREDAK" Svojnovo 0:1  
 
4.KOLO, 10/11.09.2011. 16:00h
N "MLADOST" Končarevo "VINOGRADAR" Crkvenac   1:3  
N "NAPREDAK" Svojnovo "ISTOK-63" Plana   3:1  
N "JEDINSTVO" Mijatovac "LUGOMIR" Rakitovo   0:1  
S "NAPREDAK" Zlatovo "LEVAČ" Rekovac   2:5  
N "BUDUĆNOST" Miliva "MORAVA" Ribare   0:3  
N "DRAGOCVET" Dragocvet "MLADOST" Končarevo   1:1  
C "SLOGA" D. Vidovo "VINORAČA" Vinorača   0:2  
N "KUŠILJEVO" Kušiljevo "SINĐELIĆ" Grabovac   1:2  
 
5.KOLO, 17/18.09.2011. 16:00h
N "VINOGRADAR" Crkvenac "KUŠILJEVO" Kušiljevo   0:1  
N "SINĐELIĆ" Grabovac "SLOGA" D. Vidovo   3:2  
N "VINORAČA" Vinorača "DRAGOCVET" Dragocvet   3:4  
N "MLADOST" Jovac "BUDUĆNOST" Miliva   2:4  
N "MORAVA" Ribare "NAPREDAK" Zlatovo   3:3  
N "LEVAČ" Rekovac "JEDINSTVO" Mijatovac   5:2  
N "LUGOMIR" Rakitovo "NAPREDAK" Zlatovo   2:1  
N "ISTOK-63" Plana "MLADOST" Končarevo   0:1  
 
6.KOLO, 24/25.09.2011. 15:30h sreda
N "ISTOK-63" Plana "VINOGRADAR" Crkvenac   0:2  
N "MLADOST" Končarevo "LUGOMIR" Rakitovo   0:0  
S "NAPREDAK" Svojnovo "LEVAČ" Rekovac   2:5  
N "JEDINSTVO" Mijatovac "MORAVA" Ribare   3:1  
N "NAPREDAK" Zlatovo "MLADOST" Jovac   1:1  
S "BUDUĆNOST" Miliva "VINORAČA" Vinorača   2:2  
N "DRAGOCVET" Dragocvet "SINĐELIĆ" Grabovac   2:2  
N "SLOGA" D. Vidovo "KUŠILJEVO" Kušiljevo   1:2  
 
7.KOLO, 01/02.10.2011. 15:00h
N "VINOGRADAR" Crkvenac "SLOGA" D. Vidovo   1:3  
N "KUŠILJEVO" Kušiljevo "DRAGOCVET" Dragocvet   0:1  
N "SINĐELIĆ" Grabovac "BUDUĆNOST" Miliva   1:2  
N "VINORAČA" Vinorača "NAPREDAK" Zlatovo   0:4  
N "MLADOST" Jovac "JEDINSTVO" Mijatovac   0:0  
N "MORAVA" Ribare "NAPREDAK" Svojnovo   2:1  
N "LEVAČ" Rekovac "MLADOST" Končarevo   1:4  
N "LUGOMIR" Rakitovo "ISTOK-63" Plana   0:0  
 
8.KOLO, 08/09.10.2011. 15:00h
N "LUGOMIR" Rakitovo "VINOGRADAR" Crkvenac   2:2  
S "ISTOK-63" Plana "LEVAČ" Rekovac   0:8  
N "MLADOST" Končarevo "MORAVA" Ribare   0:1  
N "NAPREDAK" Svojnovo "MLADOST" Jovac   0:3  
S "JEDINSTVO" Mijatovac "VINORAČA" Vinorača   1:2  
N "NAPREDAK" Zlatovo "SINĐELIĆ" Grabovac   1:3  
N "BUDUĆNOST" Miliva "KUŠILJEVO" Kušiljevo   1:1  
N "DRAGOCVET" Dragocvet "SLOGA" D. Vidovo   0:3  
 
9.KOLO, 15/16.10.2011. 14:30h
N "VINOGRADAR" Crkvenac "DRAGOCVET" Dragocvet   0:1  
N "SLOGA" D. Vidovo "BUDUĆNOST" Miliva   1:2  
N "KUŠILJEVO" Kušiljevo "NAPREDAK" Zlatovo   1:2  
N "SINĐELIĆ" Grabovac "JEDINSTVO" Mijatovac   1:5  
N "VINORAČA" Vinorača "NAPREDAK" Svojnovo   2:3  
N "MLADOST" Jovac "MLADOST" Končarevo   4:1  
N "MORAVA" Ribare "ISTOK-63" Plana   2:1  
N "LEVAČ" Rekovac "LUGOMIR" Rakitovo   0:1  
 
10.KOLO, 22/23.10.2011. 14:00h
N "LEVAČ" Rekovac "VINOGRADAR" Crkvenac   1:4  
N "LUGOMIR" Rakitovo "MORAVA" Ribare   1:2  
N "ISTOK-63" Plana "MLADOST" Jovac   0:3  
S "MLADOST" Končarevo "VINORAČA" Vinorača   0:1  
N "NAPREDAK" Svojnovo "SINĐELIĆ" Grabovac   1:4  
S "JEDINSTVO" Mijatovac "KUŠILJEVO" Kušiljevo   1:1  
N "NAPREDAK" Zlatovo "SLOGA" D. Vidovo   0:0  
N "BUDUĆNOST" Miliva "DRAGOCVET" Dragocvet   0:3  
 
11.KOLO, 29/30.10.2011. 14:00h
N "VINOGRADAR" Crkvenac "BUDUĆNOST" Miliva   1:2  
N "DRAGOCVET" Dragocvet "NAPREDAK" Zlatovo   1:0  
N "SLOGA" D. Vidovo "JEDINSTVO" Mijatovac   0:6  
N "KUŠILJEVO" Kušiljevo "NAPREDAK" Svojnovo   1:2  
N "SINĐELIĆ" Grabovac "MLADOST" Končarevo   1:1  
N "VINORAČA" Vinorača "ISTOK-63" Plana   0:1  
N "MLADOST" Jovac "LUGOMIR" Rakitovo   3:0  
S "MORAVA" Ribare "LEVAČ" Rekovac   3:1  
 
12.KOLO, 05/06.10.2011. 13:30h 
N "MORAVA" Ribare "VINOGRADAR" Crkvenac   0:0  
N "LEVAČ" Rekovac "MLADOST" Jovac   1:2  
S "LUGOMIR" Rakitovo "VINORAČA" Vinorača   1:1  
N "ISTOK-63" Plana "SINĐELIĆ" Grabovac   0:3  
N "MLADOST" Končarevo "KUŠILJEVO" Kušiljevo   0:2  
N "NAPREDAK" Svojnovo "SLOGA" D. Vidovo   0:0  
N "JEDINSTVO" Mijatovac "DRAGOCVET" Dragocvet   0:1  
N "NAPREDAK" Zlatovo "BUDUĆNOST" Miliva   3:1  
 
13.KOLO, 12/13.11.2011. 13:30h 
N "VINOGRADAR" Crkvenac "NAPREDAK" Zlatovo   0:2  
N "BUDUĆNOST" Miliva "JEDINSTVO" Mijatovac   2:3  
N "DRAGOCVET" Dragocvet "NAPREDAK" Svojnovo   1:2  
N "SLOGA" D. Vidovo "MLADOST" Končarevo   2:4  
N "KUŠILJEVO" Kušiljevo "ISTOK-63" Plana   1:3  
N "SINĐELIĆ" Grabovac "LUGOMIR" Rakitovo   1:2  
S "VINORAČA" Vinorača "LEVAČ" Rekovac   0:8  
N "MLADOST" Jovac "MORAVA" Ribare   1:0  
 
14.KOLO, 19/20.11.2011. 13:30h  
N "MLADOST" Jovac "VINOGRADAR" Crkvenac   0:1  
S "MORAVA" Ribare "VINORAČA" Vinorača   0:2  
N "LEVAČ" Rekovac "SINĐELIĆ" Grabovac   2:3  
N "LUGOMIR" Rakitovo "KUŠILJEVO" Kušiljevo   1:1  
N "ISTOK-63" Plana "SLOGA" D. Vidovo   0:6  
N "MLADOST" Končarevo "DRAGOCVET" Dragocvet   0:1  
N "NAPREDAK" Svojnovo "BUDUĆNOST" Miliva   1:2  
N "JEDINSTVO" Mijatovac "NAPREDAK" Zlatovo   4:1  
 
15.KOLO, 26/27.11.2011. 13:00h   
N "VINOGRADAR" Crkvenac "JEDINSTVO" Mijatovac   0:1  
N "NAPREDAK" Zlatovo "NAPREDAK" Svojnovo   1:1  
N "BUDUĆNOST" Miliva "MLADOST" Jovac   1:0  
N "DRAGOCVET" Dragocvet "ISTOK-63" Plana   4:3  
N "SLOGA" D. Vidovo "LUGOMIR" Rakitovo   0:2  
S "KUŠILJEVO" Kušiljevo "LEVAČ" Rekovac   2:0  
N "SINĐELIĆ" Grabovac "MORAVA" Ribare   1:2  
N "VINORAČA" Vinorača "MLADOST" Jovac   0:11  

 

 

BOJE DRESOVA FUDBALSKIH KLUBOVA
FK  "NAPREDAK" Svojnovo -
crvena
FK "MLADOST" JOVAC -
crvena
FK "BUDUĆNOST" MILIVA -
plava
FK "KUŠILJEVO" KUŠILJEVO -
plava
FK "LEVAČ" REKOVAC -
crveno-bela
FK "MLADOST" KONČAREVO -
plava
FK "MORAVA" RIBARE -
bela
FK "NAPREDAK" ZLATOVO -
crveno-bela
FK "VINORAČA" VINORAČA -
bela
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET -
crveno-crna
FK "JEDINSTVO" MIJATOVAC -
plava
FK "VINOGRADAR" CRKVENAC -
crvena
FK "SLOGA" DONJE VIDOVO -
crvena
FK "ISTOK-63" PLANA -
plava
FK "LUGOMIR" RAKITOVO -
crvena
FK "SINĐELIĆ" GRABOVAC  -
bela





NAPOMENA:

FK "Vinorača" i FK "Levač" kada su domaćini svoje utakmice igraju subotom

Slovo "S" ispred takmičarskog para označava da se utakmica igra subotom.

Slovo "N" ispred takmičarskog para označava da se utakmica igra nedeljom.

PRVOIMENOVANI klubovi u rasporedu su domaćini.

Svi klubovi igrajuna svojim terenima



K O M E S A R
ZA TAKMIČENJE OKRUŽNE FUDBALSKE LIGE
Mileta Dimitrijević, s.r.

O Nama | Upravni odbor | FSO | FSPO | Raspored | ©2008 FSPO Design::Libra-design