RASPORED OKRUŽNE PIONIRSKE FUDBALSKE LIGE - PROLEĆE 2016
Raspored okružne pionirske fudbalske lige grupa ''SEVER''

6. kolo, 16/17.04.2016.
  "JEDINSTVO" Mijatovac "SLOGA DESPOTOVAC"Despotovac 2:1  
  "NAPREDAK" Drenovac "SLOGA" Donje Vidovo 7:0  
  "BSK" Buljane "SUPSKA" Supska odl  


7. kolo, 23/24.04.2016.
  "MLADOST" Jovac "PARTIZAN" Glogovac 8:4  
  "MLADOST" Končarevo "LEVAČ" Rekovac 3:6  
  "DRAGOCVET" Dragocvet "KUŠILJEVO" Kušiljevo odl  


8. kolo, 30.04/01.05.2016.
  "PARTIZAN" Glogovac "DRAGOCVET" Dragocvet 11:4  
  "KUŠILJEVO" Kušiljevo "MLADOST" Končarevo 2:5  
  "LEVAČ" Rekovac "MLADOST" Jovac odl  


9. kolo, 07.05/08.05.2016.
  "LEVAČ" Rekovac "PARTIZAN" Glogovac 7:1  
  "MLADOST" Jovac "KUŠILJEVO" Kušiljevo 11:4  
  "MLADOST" Končarevo "DRAGOCVET" Dragocvet 5:1  


10. kolo, 14/15.05.2016.
  "PARTIZAN" Glogovac "MLADOST" Končarevo odl  
  "DRAGOCVET" Dragocvet "MLADOST" Jovac 0:3  
  "KUŠILJEVO" Kušiljevo "LEVAČ" Rekovac 1:10  




11. kolo, 21/22.05.2016.
  "DRAGOCVET" Dragocvet "KUŠILJEVO" Kušiljevo -  
  "PARTIZAN" Glogovac "MLADOST"Končarevo 3:2  
  "LEVAČ" Rekovac "MLADOST" Jovac 3:4  
  "PARTIZAN"Glogovac "KUŠILJEVO" Kušiljevo 5:1  


Raspored okružne pionirske fudbalske lige grupa ''JUG''

 8. kolo, 09/10.04.2016.
  "SLOGA DESPOTOVAC" Despotovac "OFK BRATSTVO" Medveđa 9:0  
  "BUDUĆNOST" Miliva "NAPREDAK" Zlatovo 3:3  
  "JEDINSTVO" Mijatovac "OFK BATINAC" Batinac 9:0  


 9. kolo, 16/17.04.2016.
  "NAPREDAK" Zlatovo "SLOGA DESPOTOVAC" Despotovac 2:6  
  "OFK BATINAC" Batinac "BUDUĆNOST" Miliva 9:1  
  "OFK BRATSTVO" Medveđa "REMBAS" Resavica 5:1  


 10. kolo, 23/24.04.2016.
  "REMBAS" Resavica "NAPREDAK" Zlatovo 5:1  
  "SLOGA DESPOTOVAC" Despotovac "OFK BATINAC" Batinac 8:1  
  "BUDUĆNOST" Miliva "JEDINSTVO" Mijatovac 0:16  


 11. kolo, 30.04/01.05.2016.
  "JEDINSTVO" Mijatovac "SLOGA DESPOTOVAC" Despotovac 4:1  
  "OFK BATINAC" Batinac "REMBAS" Resavica 4:2  
  "NAPREDAK" Zlatovo "OFK BRATSTVO" Medveđa 2:4  


 12. kolo, 07.05/08.05.2016. .
  "OFK BRATSTVO" Medveđa "OFK BATINAC" Batinac 6:0  
  "REMBAS" Resavica "JEDINSTVO" Mijatovac odl  
  "SLOGA DESPOTOVAC" Despotovac "BUDUĆNOST" Miliva 11:1  


 13. kolo, 14/15.05.2016. .
  "BUDUĆNOST" Miliva "REMBAS" Resavica 1:13  
  "JEDINSTVO" Mijatovac "OFK BRATSTVO" Medveđa 8:1  
  "OFK BATINAC" Batinac "NAPREDAK" Zlatovo 7:4  


 14. kolo, 21/22.05.2016.
  "NAPREDAK" Zlatovo "JEDINSTVO" Mijatovac 2:2  
  "OFK BRATSTVO" Medveđa "BUDUĆNOST" Miliva 18:1  
  "REMBAS" Resavica "SLOGA DESPOTOVAC" Despotovac 0:5  






c
Lole Ribara 1/1
35000 Jagodina
035/228-850