RASPORED MEĐUOPŠTINSKE LIGE - PROLEĆE 2012/2013
 16. kolo, 16/17.03.2013. u 15.00h
N "MEDVEĐA" Medveđa "JAVOR" Sladaja 2:2 3:0
N "KOLARE"  Kolare "POLET" Senje 3:2 1:1
N "ISTOK-63"  Plana "MLADOST" Sikirica 3:1 1:0
N "BSK" Buljane "CRNI VRH" Deonica 5:2 5:1
N "KUPINOVAC" Kupinovac "MLADI RADNIK" Novo Lanište 4:3 4:3
N "SLOGA"  Donje Vidovo ''NAPREDAK'' Zlatovo 2:0 3:0
N "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "URSULE" Ursule 0:3 ---
N "ŠUMADINAC'' Dragovo "OFK TABANE" Jagodina 1:2 0:2
     
  17. kolo, 23/24.03.2013. u 15.00h
N "ŠUMADINAC'' Dragovo "MEDVEĐA" Medveđa 0:5 3:4
N "OFK TABANE" Jagodina "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 3:1 ---
S "URSULE" Ursule "SLOGA"  Donje Vidovo 2:3 2:0
N ''NAPREDAK'' Zlatovo "KUPINOVAC" Kupinovac 0:2 3:1
N "MLADI RADNIK" Novo Lanište "BSK" Buljane 0:4 0:2
N "CRNI VRH" Deonica "ISTOK-63"  Plana 0:6 0:2
N "MLADOST" Sikirica "KOLARE"  Kolare 0:0 2:0
N "POLET" Senje "JAVOR" Sladaja 0:2 1:0
     
 18. kolo, 30/31.03.2013. u 15.30h
N "MEDVEĐA" Medveđa "POLET" Senje 8:0 2:1
N "JAVOR" Sladaja "MLADOST" Sikirica 1:0 3:1
N "KOLARE"  Kolare "CRNI VRH" Deonica 2:2 4:0
N "ISTOK-63"  Plana "MLADI RADNIK" Novo Lanište 1:2 3:2
N "BSK" Buljane ''NAPREDAK'' Zlatovo 3:0 1:0
N "KUPINOVAC" Kupinovac "URSULE" Ursule 0:5 4:1
N "SLOGA"  Donje Vidovo "OFK TABANE" Jagodina 0:2 0:1
N "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "ŠUMADINAC'' Dragovo 2:5 ---
     
  19. kolo, 06/07.04.2013. u 16.30h
N "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "MEDVEĐA" Medveđa 0:5 ---
N "ŠUMADINAC'' Dragovo "SLOGA"  Donje Vidovo 0:5 0:4
N "OFK TABANE" Jagodina "KUPINOVAC" Kupinovac 0:1 1:1
S "URSULE" Ursule "BSK" Buljane 0:1 2:5
N ''NAPREDAK'' Zlatovo "ISTOK-63"  Plana 1:3 1:2
N "MLADI RADNIK" Novo Lanište "KOLARE"  Kolare 0:2 3:0
N "CRNI VRH" Deonica "JAVOR" Sladaja 0:3 3:1
N "MLADOST" Sikirica "POLET" Senje 2:2 1:1
     
  20. kolo, 13/14.04.2013. u 16.30h
N "MEDVEĐA" Medveđa "MLADOST" Sikirica 1:0 5:0
N "POLET" Senje "CRNI VRH" Deonica 2:0 3:2
N "JAVOR" Sladaja "MLADI RADNIK" Novo Lanište 1:1 4:1
N "KOLARE"  Kolare ''NAPREDAK'' Zlatovo 0:2 1:1
N "ISTOK-63"  Plana "URSULE" Ursule 0:2 1:0
N "BSK" Buljane "OFK TABANE" Jagodina 0:1 1:2
N "KUPINOVAC" Kupinovac "ŠUMADINAC'' Dragovo 4:1 3:0
N "SLOGA"  Donje Vidovo "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 4:0 ---
     
  21. kolo, 24.04.2013. u 17.00h
N "SLOGA"  Donje Vidovo "MEDVEĐA" Medveđa 1:2 5:0
N "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "KUPINOVAC" Kupinovac 0:3 ---
N "ŠUMADINAC'' Dragovo "BSK" Buljane 0:4 1:2
N "OFK TABANE" Jagodina "ISTOK-63"  Plana 0:1 2:0
S "URSULE" Ursule "KOLARE"  Kolare 2:3 3:1
N ''NAPREDAK'' Zlatovo "JAVOR" Sladaja 1:2 4:1
N "MLADI RADNIK" Novo Lanište "POLET" Senje 3:0 4:1
N "CRNI VRH" Deonica "MLADOST" Sikirica 3:4 3:1
     
  22. kolo, 28.04.2013. u 17.00h sreda
Sr "MEDVEĐA" Medveđa "CRNI VRH" Deonica 2:2 1:2
Sr "MLADOST" Sikirica "MLADI RADNIK" Novo Lanište 2:6 3:1
Sr "POLET" Senje ''NAPREDAK'' Zlatovo 2:1 0:3
Sr "JAVOR" Sladaja "URSULE" Ursule 1:7 2:0
Sr "KOLARE"  Kolare "OFK TABANE" Jagodina 2:4 1:2
Sr "ISTOK-63"  Plana "ŠUMADINAC'' Dragovo 3:1 0:0
Sr "BSK" Buljane "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 4:0 ---
Sr "KUPINOVAC" Kupinovac "SLOGA"  Donje Vidovo 2:3 1:1
     
  23. kolo, 04.05.2013. u 17.00h
N "KUPINOVAC" Kupinovac "MEDVEĐA" Medveđa 0:0 4:1
N "SLOGA"  Donje Vidovo "BSK" Buljane 1:2 4:1
N "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "ISTOK-63"  Plana 1:4 ---
N "ŠUMADINAC'' Dragovo "KOLARE"  Kolare 0:2 2:1
N "OFK TABANE" Jagodina "JAVOR" Sladaja 2:1 2:0
S "URSULE" Ursule "POLET" Senje 3:1 2:0
N ''NAPREDAK'' Zlatovo "MLADOST" Sikirica 2:2 7:1
N "MLADI RADNIK" Novo Lanište "CRNI VRH" Deonica 4:0 3:1
     
  24. kolo, 12.05.2013. u 17.00h
N "MEDVEĐA" Medveđa "MLADI RADNIK" Novo Lanište 2:3 2:2
N "CRNI VRH" Deonica ''NAPREDAK'' Zlatovo 1:2 2:5
N "MLADOST" Sikirica "URSULE" Ursule 2:3 1:1
N "POLET" Senje "OFK TABANE" Jagodina 1:4 2:4
N "JAVOR" Sladaja "ŠUMADINAC'' Dragovo 2:1 1:0
N "KOLARE"  Kolare "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 2:2 ---
N "ISTOK-63"  Plana "SLOGA"  Donje Vidovo 0:1 1:2
N "BSK" Buljane "KUPINOVAC" Kupinovac 1:3 3:2
     
 25. kolo, 18/19.05.2013. u 17.00h
N "BSK" Buljane "MEDVEĐA" Medveđa 1:2 3:0
N "KUPINOVAC" Kupinovac "ISTOK-63"  Plana 3:1 1:0
N "SLOGA"  Donje Vidovo "KOLARE"  Kolare 3:2 2:0
N "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "JAVOR" Sladaja 0:4 ---
N "ŠUMADINAC'' Dragovo "POLET" Senje 0:2 3:0
N "OFK TABANE" Jagodina "MLADOST" Sikirica 0:0 8:0
S "URSULE" Ursule "CRNI VRH" Deonica 0:2 0:1
N ''NAPREDAK'' Zlatovo "MLADI RADNIK" Novo Lanište 2:1 1:1
     
 26. kolo, 23.05.2013. u 17.30h
N "MEDVEĐA" Medveđa" ''NAPREDAK'' Zlatovo 3:3 3:2
N "MLADI RADNIK" Novo Lanište "URSULE" Ursule 1:3 5:1
N "CRNI VRH" Deonica "OFK TABANE" Jagodina 0:1 odl
N "MLADOST" Sikirica "ŠUMADINAC'' Dragovo 1:0 2:1
N "POLET" Senje "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 2:1 ---
N "JAVOR" Sladaja "SLOGA"  Donje Vidovo 1:2 0:2
N "KOLARE"  Kolare "KUPINOVAC" Kupinovac 1:5 0:3
N "ISTOK-63"  Plana "BSK" Buljane 1:2 3:4
     
  27. kolo, 25/26.05.2013. u 17.30h sreda
Sr "ISTOK-63"  Plana "MEDVEĐA" Medveđa" 1:3 3:0
Sr "BSK" Buljane "KOLARE"  Kolare 4:2 4:1
Sr "KUPINOVAC" Kupinovac "JAVOR" Sladaja 0:1 3:2
Sr "SLOGA"  Donje Vidovo "POLET" Senje 1:0 7:0
Sr "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "MLADOST" Sikirica 0:1 ---
Sr "ŠUMADINAC'' Dragovo "CRNI VRH" Deonica 0:1 3:1
Sr "OFK TABANE" Jagodina "MLADI RADNIK" Novo Lanište 1:0 2:0
Sr "URSULE" Ursule ''NAPREDAK'' Zlatovo 3:4 1:0
     
  28. kolo, 01/02.06.2013. u 17.30h
N "MEDVEĐA" Medveđa" "URSULE" Ursule 2:3 3:1
N ''NAPREDAK'' Zlatovo "OFK TABANE" Jagodina 0:4 2:1
N "MLADI RADNIK" Novo Lanište "ŠUMADINAC'' Dragovo 4:1 3:1
N "CRNI VRH" Deonica "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 4:2 ---
N "MLADOST" Sikirica "SLOGA"  Donje Vidovo 1:2 0:3
N "POLET" Senje "KUPINOVAC" Kupinovac 2:4 2:0
N "JAVOR" Sladaja "BSK" Buljane 2:3 1:2
N "KOLARE"  Kolare "ISTOK-63"  Plana 1:4 3:3
     
 29. kolo, 01.06.2013. u 17.30h
S "KOLARE"  Kolare "MEDVEĐA" Medveđa" 0:1 3:2
S "ISTOK-63"  Plana "JAVOR" Sladaja 0:2 3:1
S "BSK" Buljane "POLET" Senje 3:3 2:0
S "KUPINOVAC" Kupinovac "MLADOST" Sikirica 1:1 8:1
S "SLOGA"  Donje Vidovo "CRNI VRH" Deonica 3:2 4:0
S "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica "MLADI RADNIK" Novo Lanište 0:3 ---
S "ŠUMADINAC'' Dragovo ''NAPREDAK'' Zlatovo 0:2 3:1
S "OFK TABANE" Jagodina "URSULE" Ursule 2:0 2:0
     
  30. kolo, 08.06.2013. u 18.00h
S "MEDVEĐA" Medveđa" "OFK TABANE" Jagodina 0:2 3:4
S "URSULE" Ursule "ŠUMADINAC'' Dragovo 3:4 3:1
S ''NAPREDAK'' Zlatovo "OFK JEDINSTVO'' Donja Mutnica 3:1 ---
S "MLADI RADNIK" Novo Lanište "SLOGA"  Donje Vidovo prek 3:4
S "CRNI VRH" Deonica "KUPINOVAC" Kupinovac 1:4 3:1
S "MLADOST" Sikirica "BSK" Buljane 1:4 6:5
S "POLET" Senje "ISTOK-63"  Plana 0:4 1:1
S "JAVOR" Sladaja "KOLARE"  Kolare 0:2 5:1

 

BOJE DRESOVA FUDBALSKIH KLUBOVA
FK "POLET" Senje - bela FK "MLADOST" Sikirica - žuta
FK "CRNI VRH" - plava FK "OFK TABANE" - crvena
FK "BSK" Buljane - plava FK "SLOGA"  - crvena
FK "MLADI RADNIK" Novo Lanište - plava FK "OFK JEDINSTVO" -  belo-crna
FK "MEDVEĐA" Medveđa - plava FK "KOLARE" - plava
FK "ISTOK-63" Plana - plava FK "URSULE" Ursule- plava
FK "ŠUMADINAC" - zeleno-bela FK "MLADOST" Dublje- bela
FK "JAVOR" -  zelena FK "KUPINOVAC"  - crvena



NAPOMENA:

FK "Crni Vrh" iz Deonice kada je domaćin svoje utakmice igra na terenu FK ''Vinorača'' u Vinorači.

FK "Ursule" iz Ursula kada je domaćin svoje utakmice igra subotom u popodnevnim časovima.

Slovo "S" ispred takmičarskog para znači da se utakmica igra u subotu.
Slovo "N" ispred takmičarskog para znači da se utakmica igra u nedelju.
Slova "Sr" ispred takmičarskog para znače da se utakmica igra u sredu.

Prvoimenovani klubovi u rasporedu su domaćini.

K O M E S A R
ZA TAKMIČENJE MF LIGE
Životije Simić, s.r.

Lole Ribara 1/1
35000 Jagodina
035/228-850