RASPORED MEĐUOPŠTINSKE LIGE -GRUPA "SEVER"- PROLEĆE 2014/2015
 14. kolo, 22.03.2015. u 15,00h
N "NAPREDAK" S. Lanište "ZENIT" Oparić 3:0 4:0
N "MORAVA" Kočino Selo "VINORAČA" Vinorača 3:0 1:3
N "PARTIZAN" Glogovac "RESAVAC" Subotica 3:1 4:2
N "URSULE" Ursule "CRNI VRH" Deonica 0:0 0:1
N "KOLARE" Kolare "MLADOST" Gložane 4:1 3:0
N "JUHOR" Glavinci "KUPINOVAC" Kupinovac 1:3 1:0
N "VINOGRADAR" Crkvenac "BLAGOTIN" Belušić 3:2 1:4
     
 15. kolo, 28/29.03.2015. u 15,30h
N "VINOGRADAR" Crkvenac "NAPREDAK" S. Lanište 1:3 2:2
N "BLAGOTIN" Belušić "JUHOR" Glavinci 1:2 2:1
N "KUPINOVAC" Kupinovac "KOLARE" Kolare 0:4 1:3
N "MLADOST" Gložane "URSULE" Ursule 2:4 2:1
N "CRNI VRH" Deonica "PARTIZAN" Glogovac 0:2 3:6
S "RESAVAC" Subotica "MORAVA" Kočino Selo 1:3 2:1
S "VINORAČA" Vinorača "ZENIT" Oparić 3:2 5:2
     
 16. kolo, 04/05.04.2015. u 16,30h
N "NAPREDAK" S. Lanište "VINORAČA" Vinorača 0:1 3:0
N "ZENIT" Oparić "RESAVAC" Subotica 1:4 2:2
N "MORAVA" Kočino Selo "CRNI VRH" Deonica 2:1 4:1
N "PARTIZAN" Glogovac "MLADOST" Gložane 4:2 5:1
N "URSULE" Ursule "KUPINOVAC" Kupinovac 1:3 3:3
N "KOLARE" Kolare "BLAGOTIN" Belušić 5:1 1:0
N "JUHOR" Glavinci "VINOGRADAR" Crkvenac 0:1 2:1
     
 17. kolo, 11.04.2015. u 16.30h
S "JUHOR" Glavinci "NAPREDAK" S. Lanište 0:5 4:2
S "VINOGRADAR" Crkvenac "KOLARE" Kolare 0:2 1:4
S "BLAGOTIN" Belušić "URSULE" Ursule 1:2 2:2
S "KUPINOVAC" Kupinovac "PARTIZAN" Glogovac 1:9 1:0
S "MLADOST" Gložane "MORAVA" Kočino Selo 1:6 2:4
S "CRNI VRH" Deonica "ZENIT" Oparić 3:1 3:0
S "RESAVAC" Subotica "VINORAČA" Vinorača 2:4 3:0
     
 18. kolo, 18/19.04.2015. u 17.00h
N "NAPREDAK" S. Lanište "RESAVAC" Subotica 0:4 0:0
S "VINORAČA" Vinorača "CRNI VRH" Deonica 3:2 2:3
N "ZENIT" Oparić "MLADOST" Gložane 2:6 1:2
N "MORAVA" Kočino Selo "KUPINOVAC" Kupinovac 3:0 1:1
N "PARTIZAN" Glogovac "BLAGOTIN" Belušić 7:1 5:1
N "URSULE" Ursule "VINOGRADAR" Crkvenac 1:3 2:1
N "KOLARE" Kolare "JUHOR" Glavinci 0:1 2:1
     
 19. kolo, 25/26.04.2015. u 17.00h
N "KOLARE" Kolare "NAPREDAK" S. Lanište 0:1 2:0
N "JUHOR" Glavinci "URSULE" Ursule 1:4 2:2
N "VINOGRADAR" Crkvenac "PARTIZAN" Glogovac 1:3 1:4
N "BLAGOTIN" Belušić "MORAVA" Kočino Selo 0:1 1:3
N "KUPINOVAC" Kupinovac "ZENIT" Oparić 1:3 4:1
N "MLADOST" Gložane "VINORAČA" Vinorača 0:3 1:0
N "CRNI VRH" Deonica "RESAVAC" Subotica 4:7 1:0
     
  20. kolo, 02/03.05.2015. u 17,00h
N "NAPREDAK" S. Lanište "CRNI VRH" Deonica 3:1 2:2
N "RESAVAC" Subotica "MLADOST" Gložane 1:2 2:1
S "VINORAČA" Vinorača "KUPINOVAC" Kupinovac 1:0 2:0
N "ZENIT" Oparić "BLAGOTIN" Belušić 1:4 1:2
N "MORAVA" Kočino Selo "VINOGRADAR" Crkvenac 3:1 8:1
N "PARTIZAN" Glogovac "JUHOR" Glavinci 4:2 7:2
N "URSULE" Ursule "KOLARE" Kolare 2:1 2:1
     
 21. kolo, 09/10.05.2015. u 17,00h
N "URSULE" Ursule "NAPREDAK" S. Lanište 1:1 4:1
N "KOLARE" Kolare "PARTIZAN" Glogovac 0:4 3:0
N "JUHOR" Glavinci "MORAVA" Kočino Selo 0:1 2:2
N "VINOGRADAR" Crkvenac "ZENIT" Oparić 2:4 0:3
N "BLAGOTIN" Belušić "VINORAČA" Vinorača 2:4 4:2
N "KUPINOVAC" Kupinovac "RESAVAC" Subotica 0:2 1:5
N "MLADOST" Gložane "CRNI VRH" Deonica 1:1 1:0
     
  22. kolo, 16/17.05.2015. u 17,30h
N "NAPREDAK" S. Lanište "MLADOST" Gložane 2:0 0:1
N "CRNI VRH" Deonica "KUPINOVAC" Kupinovac 3:2 6:4
N "RESAVAC" Subotica "BLAGOTIN" Belušić 1:2 6:1
S "VINORAČA" Vinorača "VINOGRADAR" Crkvenac 1:3 2:1
N "ZENIT" Oparić "JUHOR" Glavinci 1:2 2:3
N "MORAVA" Kočino Selo "KOLARE" Kolare 3:1 4:0
N "PARTIZAN" Glogovac "URSULE" Ursule 0:2 3:0
     
 23. kolo,20.05.2015. u 17,30h
S "PARTIZAN" Glogovac "NAPREDAK" S. Lanište 2:1 3:0
S "URSULE" Ursule "MORAVA" Kočino Selo 0:4 2:1
S "KOLARE" Kolare "ZENIT" Oparić 32 2:1
S "JUHOR" Glavinci "VINORAČA" Vinorača 1:3 4:2
S "VINOGRADAR" Crkvenac "RESAVAC" Subotica 1:1 3:2
S "BLAGOTIN" Belušić "CRNI VRH" Deonica 2:2 5:0
S "KUPINOVAC" Kupinovac "MLADOST" Gložane 4:6 2:1
     
 24. kolo, 23/24.05.2015. u 17,30 h
N "NAPREDAK" S. Lanište "KUPINOVAC" Kupinovac 2:2 2:2
N "MLADOST" Gložane "BLAGOTIN" Belušić 0:1 3:0
N "CRNI VRH" Deonica "VINOGRADAR" Crkvenac 1:4 3:0
N "RESAVAC" Subotica "JUHOR" Glavinci 0:3 3:0
S "VINORAČA" Vinorača "KOLARE" Kolare 0:1 4:0
N "ZENIT" Oparić "URSULE" Ursule 1:4 1:3
N "MORAVA" Kočino Selo "PARTIZAN" Glogovac 1:0 5:3
     
25. kolo,30/05.11.2015. u 17,30h
S "MORAVA" Kočino Selo "NAPREDAK" S. Lanište 1:3 3:1
S "PARTIZAN" Glogovac "ZENIT" Oparić 7:0 5:0
S "URSULE" Ursule "VINORAČA" Vinorača 0:4 2:2
S "KOLARE" Kolare "RESAVAC" Subotica 0:4 3:3
S "JUHOR" Glavinci "CRNI VRH" Deonica 1:1 3:3
S "VINOGRADAR" Crkvenac "MLADOST" Gložane 0:2 0:2
S "KUPINOVAC" Kupinovac "BLAGOTIN" Belušić 0:4 3:2
     
26. kolo,06.06.2015. u 18,00h
S "NAPREDAK" S. Lanište "BLAGOTIN" Belušić 0:3 0:3
S "KUPINOVAC" Kupinovac "VINOGRADAR" Crkvenac 3:2 odl
S "MLADOST" Gložane "JUHOR" Glavinci 2:5 3:0
S "CRNI VRH" Deonica "KOLARE" Kolare 0:2 0:0
S "RESAVAC" Subotica "URSULE" Ursule 2:1 7:2
S "VINORAČA" Vinorača "PARTIZAN" Glogovac 1:3 1:4
S "ZENIT" Oparić "MORAVA" Kočino Selo 0:6 2:0
     

 

BOJE DRESOVA FUDBALSKIH KLUBOVA
"NAPREDAK" - crvena "VINOGRADAR - crveno-bela
"MORAVA" - plava "RESAVAC" - crvena
"BLAGOTIN" - crvena "KUPINOVAC" - zelena
"KOLARE" - plava "ZENIT" - crvena
"JUHOR" - siva "CRNI VRH" - crvena
"URSULE" - bela "MLADOST" - plavo-bela
"VINORAČA" - bela "PARTIZAN" - crvena



NAPOMENA:

1. "Ursule" iz Ursula, "Zenit" iz Oparića i "Resavac" iz Subotice kada su domaćini, svoje utakmice igraju subotom u popodnevnim časovima a ostali klubovi igraju nedeljom.
2. Slovo "S" ispred takmičarskog para znači da se utakmica igra u subotu.

3. Slovo "N" ispred takmičarskog para znači da se utakmica igra u nedelju

4. Prvoimenovani fudbalski klubovi u rasporedu su domaćini.

 


K O M E S A R
ZA TAKMIČENJE MF LIGE GRUPA "SEVER"
Simić Sima, s.r.

Lole Ribara 1/1
35000 Jagodina
035/228-850