VESTI
  • 15.06.2016. Službeni bilten 6-15 MFL grupa Sever ... Opširnije
  • 15.06.2016. Službeni bilten 7-15 MFL grupa Jug ... Opširnije
  • 08.06.2016. Službeni bilten 5-14 OFL ... Opširnije
  • 08.06.2016. Službeni bilten 6-14 MFL grupa Sever ... Opširnije
  • 08.06.2016. Službeni bilten 7-14 MFL grupa Jug ... Opširnije
  • 08.06.2016. Službeni bilten 8-9 Mlađe kategorije ... Opširnije
  • 01.06.2016. Službeni bilten 5-13 OFL ... Opširnije
  • 09.03.2014. ZAPISNIK UTAKMICE ... Opširnije
MEĐUOPŠTINSKA LIGA-"S" 30. KOLO
MEĐUOPŠTINSKA LIGA-"J" 30. KOLO
Rb Klub M P N I DG PG B
1. Juhor 30 20 4 6 68 36 64
2. Resavac 30 19 5 6 89 48 62
3. Vinorača 30 19 4 7 72 40 60(-1)
4. Ursule 30 18 3 9 67 44 57
5. Mladost Du 30 15 4 11 60 49 49
6. Morava 30 15 3 12 63 50 48
7. Kolare 30 14 5 11 63 55 47
8. Osaonica 30 14 4 12 51 39 46
9. Mladost Gl 30 13 5 12 48 46 44
10. Šumadinac 30 12 4 14 73 69 40
11. Sloga 30 12 4 14 55 56 40
12. Crni vrh 30 12 4 14 53 59 40
13. Kupinovac 30 12 0 18 54 79 36
14. Blagotin 30 10 5 15 49 63 35
15. Napredak 30 4 2 24 31 92 10(-4)
16. Budućnost 30 2 2 26 29 100 8
Rb Klub M P N I DG PG B
1. Rudar Pl 30 23 2 5 78 21 71
2. Hajduk 30 18 9 3 77 32 63
3. Rudar St 30 16 7 7 86 38 55
4. Rudar SR 30 16 4 10 65 42 52
5. Istok-63 30 14 4 12 54 53 46
6. Napredak Sv 30 14 4 12 67 58 45(-1)
7. Omladinac 30 13 4 13 64 55 43
8. Omladinski 30 11 8 11 47 41 41
9. Javor 30 12 4 14 60 58 40
10. Šumadija 30 12 4 14 59 83 40
11. Mladost 30 11 6 13 65 60 39
12. Moravac 30 9 8 13 49 64 35
13. Supska 30 8 7 15 46 66 30(-1)
14. Radnički 30 8 3 19 47 109 27
15. Polet 30 8 3 19 60 80 26(-1)
16. Napredak St 30 7 1 22 35 97 20(-2)
OKRUŽNA LIGA 30. KOLO 2015/16
Rb Klub M P N I DG PG B
1. "Morava-1918"-Ćuprija 30 23 2 5 78 23 71
2. "Kušiljevo" Kušiljevo 30 20 4 6 78 31 64
3. "Napredak" Drenovac 30 15 5 10 56 34 50
4. "Partizan" Glogovac 30 15 4 11 69 49 49
5. "OFK Bratstvo" Medveđa 30 14 4 12 54 50 45(-1)
6. "Batinac " Batinac 30 13 5 12 45 41 44
7. "Napredak"Zlatovo 30 14 2 14 62 62 44
8. "Budućnost" Miliva 30 12 7 11 58 56 43
9. "Mladost" Jovac 30 13 4 13 44 50 43
10. "Dragocvet"Dragocvet 30 11 7 12 37 38 40
11. "Bratstvo" Medjureč 30 11 8 11 57 54 41
12. OFK "Tekstilac" Paraćin 30 12 3 15 72 56 39
13. "Sloga " Donje Vidovo 30 12 2 16 49 68 38
14. "Mladi Radnik" Novo Lanište 30 7 9 14 31 56 30
15. "Mladost" Končarevo 30 9 3 18 38 90 30
16. "BSK" Buljane 30 3 3 24 23 93 11(-1)
Lole Ribara 1/1
35000 Jagodina
035/228-850